Ті, хто зірвав програму харчування в армії, мають за це відповісти, – Порошенко

Посадовці, які фактично зірвали програму харчування у Збройних Силах України, мають за це відповісти. Те, що Верховна Рада була змушена ухвалювати відповідний закон і рятувати систему забезпечення армії, – ненормально, і свідчить про абсолютну некомпетентність влади.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу “Європейської Солідарності”, про це заявив лідер політсили і п’ятий Президент України Петро Порошенко.

“Після того, як ми збудували армію, запустили в більшій половині бойових бригад нову систему харчування, некомпетентні люди не оголосили тендери, не уклали контракти, не запровадили необхідні штатні одиниці, не забезпечили необхідні харчові позиції – і зараз намагаються навантажити постачальників, які були ще за часів нашої команди, щоб вони продовжили виконувати свої обов’язки”, – обурився Порошенко.

“Я уявити собі такого не міг. Добре, не запускаєте нових реформ. Але зірвати програму харчування українських воїнів та ще й запропонувати принизливе “Друзі, хто що може, може ви передасте на безкоштовній основі, щоб годувати армію”? Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу. І це ж ситуація так складається не тільки з військовим харчуванням. Тому безумовно, що ми підтримали зазначений законопроект, тому що це захист армії. Але хто буде притягнутий до відповідальності за це?” – зазначив він.

За словами Порошенка, можна дозволити, щоб над Збройними силами України проводилися такі експерименти, які залишають українських воїнів голодними.

“Таку я прийняв армію. Не було харчів, голодні, роздягнуті, роззуті, без озброєння, без боєприпасів, без досвіду, без співпраці з НАТО, без нічого. Але зруйнувати те, що ми побудували?! За це мають понести відповідальність винні”, – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *